Sosyal Medya Ajansı - SİTEAJANS

 Sosyal Medya Ajansı 

FOTOĞRAF VE VİDEO PRODÜKSİYON

Markalar için, hedef kitlelelerine uygun hikayeler tasarlayıp, moda ve ürün fotoğraf çekimleri, sosyal medya ve dijital platformları için tanıtım filmi, moda filmi ve backstage videolar çekiyoruz


WEB TASARIM & E-TİCARET YÖNETİMİ

Makro ve mikro siteler ile, güvenilirliği pekiştiren, temel mesajları ileten ve potansiyel müşterileri kâra dönüştüren, stratejik, ilgi çekici deneyimler inşa ediyoruz.


CASTING

Yeni yüzler, profesyonel oyuncular, yerli ve yabancı modellerin kariyerlerini yöneterek, bilinir yaşam tarzı markalarının yüzlerini seçmelerine yardımcı oluyoruz. Videolar, tv şovları, dergi kapakları, tüm basıl ve dijital içerik için cast sunuyoruz.


SOSYAL MEDYA YÖNETİM AKIŞI

  • Markayı, Pazarınızı ve Rakipleriniz Tanıma
  • Sayfaların Oluşturulması veya Düzenlenmesi
  • Strateji Belirleme
  • İçerik Oluşturma
  • Reklam Yönetimi
  • Influencer Yönetimi
  • Gönderi Planlama İçerik Takvimi
  • İzleme ve Raporlama

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi ile ağlardaki varlığınızı, yüksek kaliteli görsel, hikayeleştirilmiş içerik, haftalık aktiviteler ile izlenme ve etkileşimleri potansiyel müşterilere dönüştürüyoruz. Bu çalışmalar markanızın hikayesini anlatırken sadık müşterilere dönüşecek ve satışlara yön verecektir.

MARKAYI, PAZARINIZI VE RAKİPLERİNİZİ TANIMA

Markayı / ürünü rekiplerinden ayıran nedir, kullanıclar neden rakibi değilde sizi seçmeli, hedef kitlenin yaşları, konumları ve davranışları nedir. Ürün ve hizmet gamında çözülmesini istedikleri problemler nedir gibi soruların cavabını bulduktan sonra, diğer aşamaya geçiyoruz.

Potansiyel kitlenin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi almaya neyin teşvik ettiğini bilmek, sosyal medya kanllarınızda neyi yayınlayacağımızı bilmemiz sağlayacaktır.


SAYFALARINIZI OLUŞTURMA VEYA DÜZENLEME

Eğer marka belirlenen platformlarda bir sayfaya sahip değil ise veya amatör olarak düzenlenmiş sayfalara sahipse, yapılan marka ve pazar araştırmalarından sonra markayı en iyi şekilde tanımlayacak profiller oluşturulur.

Kapak fotoğrafları, profil fotoğrafları ve biografi bölümleri hikayeleştirilerek tasarlanır.

STRATEJİ BELİRLEME

Öncelikle ulaşılmaya çalışılan hedef kitlenin demografisi hakkında derinlemesine bir araştırma yapılır. Sosyal medya yönetim ekibimizin potansiyel müşterilerinizde yankı uyandıracak içerik için bir araya gelerek görseller, video ve metinlerler ile markanın kurumsal dilini ve stratejisini belirler.

İÇERİK OLUŞTURMA

Tüm reklam kanalları için en önemli konu içerik oluşturmaktır. İçeriğin farklı ve özgün olması markıyı rakiplerinden ayrıştırdığı gibi dijital kanallar ve arama motorlarında da daha kolay bulunur yapar.

Görsel içeriklerin ve üzüerinde düşünülmüş metinlerin etkili olduğu hızlı tüketim çağındayız. Sosyal medya kanallarının istediği ölçülerde ve markanın kimlik tutarlılığını koruyacak tasarımlar ve kısa ve öz metinler tasarlıyoruz.

Ünlü bir yazar kendisine gelen bir mektuba uzunca bir cevap yazdı, ve altına bir not düştü, ‘Kusura bakmayın, kısa yazacak kadar vaktim yoktu’
REKLAM YÖNETİMİ

Sosyal medya kampanyası oluşturmak ile daha fazla kişiye ulaşa bilir, sitenize daha falza trafik çekebilir ve daha fazla etkilesşim alabiliriz.

Reklam oluşturmaktaki en önemli nokta doğru kişilere ulaşmaktır. Hedif kitlenizi doğru belirleyerek reklam bütçelerinizi en verimli şekilde yönetiyoruz.İZLEME VE RAPORLAMA

Sosyal medya ajansı olarak, tüm platformlardaki takipler, beğeniler, erişim ve büyümü oranlarını sürekli olarak takip ediyor, değerlendiriyor ve bu dinamiklere göre yeniden biçimleniyoruz.SOSYAL MEDYA AJANSI NE İŞ YAPAR?

Her markanın aklındaki ilk sosu sosyal medya ajansı benim için ne yapabilir? Paylaşımları ben kendim yapamazmıyım? Eğer iyi bir grafikerseniz, metin yazarlağınızın ve bolca vaktiniz varsa tabiki yapabilirsiniz. Ama bunlara sahip değilseniz ve markayı amatör gibi göstermek istemiyorsanız, kesinlikle bir sosyal madya ajansına ihtiyacacınız var demektir. Ajanslar daha az zamanda minimum maliyetle daksimum dönüş alabilecek donanıma sahiptirler.

Profesyonel sosyal medya uzmanları yurt içi ve yurt dışı dinamikleri takip ederler, tüm yeniliklerden anında haberdar olur ve markaya uygularlar. Sosyal medya yönetiminde ne kadar erken bir kampanyadan veya uygulamadan faydalanılırsa markayı o kadar kurumsal ve öncü gösterir. İste sosyal medya ajansları bunları yapar.

Sosyal medaya sadece fotoğraf ve içerik oluşturmaktan ibaret değildir. En az oluşturulan içeriğin kalitesi kadar onun yönetilmeside önemlidir. Bir içerik için reklam kampanyaları oluştururken çok sayıda hedefleme seçeneği ile karşı karşıya kalınır. Örneğin facebook ve instagram gibi platformlarda, özellikle kullanıcıların demografik özellikleri, konumları ve ilgi alanlarına göre hedefleme yapa bilirken aynı zamanda o kullanıcların kendilerine benzeyen insanlarıda bulmak için stratejler geliştirile bilir. Ve çalışmaları yapabilecek olanlar sosyal medya uzmanlarıdır.

Bu nedenle bir markanın sosyal medya yatırımlarını kazanca ve potansiyel müşterilere dönüştürme konusunda tecrübeliyiz. Hangi sektörde olursanız olun farketmez. daha önce sektörünüzle ilgili bir çalışma yapılmamışsa bile yurt içi ve yurt dışı tüm rakipler ve pazarlar derinlemesine incelenerek daha taze fikirler ile markanıza hizmet verebiliriz. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.