Diksiyon Eğitimi

   

Eğitim Programında Neler Var?

Güzel ve etkileyici konuşabilmek, ses yapısını inceleyebilmek, hitabet sanatının temel gereksinimlerini yerine getirebilmek ve etkili bir şekilde dili kullanabilmek sizlere uzman kadromuz eşliğinde öğretilmektedir.

Diksiyon derslerimiz içerisinde doğru nefes teknikleri, etkileyici ses tonlaması, vurgu, üslup şekilleri, konuşma sırasında uygun duruş ve durumlara göre etkileyici konuşma becerilerini kazanabilme gibi konular yer almaktadır.

Genel konuşma hatalarınızın farkına varabileceğiniz eğitim programımız sayesinde yanlışlarınızı tespit ederek kısa süre içerisinde profesyonel eğitmenlerimiz sayesinde düzeltebilme imkanına sahip olursunuz.

Kariyerinizde ve Yaşantınızda Daha Başarılı Olabilirsiniz

Konuşmanızın ve diksiyonunuzun düzelmesi oyunculuk hayatınız ve kariyerinizde size yardımcı olurken, aynı zamanda gündelik hayatınızda da insan ilişkilerinizde daha başarılı olabilme konularında da yardımcı olur.

Yer alacağınız profesyonel oyunculuk ve modellik projelerindeki şansınızı ve başarılarınızı yükseltmek istiyorsanız diksiyon eğitimlerimize katılabilirsiniz. Düzgün bir diksiyon ile duygu ve düşüncelerinizi doğru şekilde aktarabilirken, aynı zamanda rol aldığınız projelerde de daha başarılı olabilmenizi sağlayabilirsiniz. 

Eğitim Süresi

Haftanın 2 Günü, günde 3 saati eğitmler ile haftada 6 saat olmak üzere 30 saatlik eğitim verilmektedir. Toplam süre 5 haftadır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar