ŞENEL - GENÇ GÜZEL İDDİALI

Genç model ŞENEL Türkiye'deki yabancı modellerin sektörün tamamına hakim olmasına tepki göstererek '' modellik yapılmaz hale getiriliyor, oyuncu olmaya odaklanıyoruz '' dedi. 

SENEL  “Sektör Avrupalı modellerin elinde, bizlerin Avrupa’nın farklı yerlerinden gelen bu mankenlerden eksiğimiz yok, sadece geçmişten kaynaklanan imaj sorunu var.

Güzel Model ''kendimi geliştirip kalıcı olmayı hedefliyorum,oyunculukta Kimseyi örnek almıyorum ''Sevdiğim ve olmak istediğim bu iddialı sektörde kimseyi örnek almıyorum ve şimdiye kadar 'şunu örnek aldım' diyebileceğim birisi de yok.

Diziye kıyasla sinema filmi daha kalıcı oluyor fakat dizi sizi daha büyük kitlelere taşıyor ,o yüzden iyi bir dizi projesi benim şuan için önceliğimdir.

Evet dizi sektörü genelde daha tutucu formatta çekiliyor fakat bu dizilerin içinde çok sivri uç karakterler de yer alıyor,bu yüzden her an farklı bir proje ile ekranlarda olabilim ben kendime güveniyorum iddialıyım.
Beni heycanlandıracak bir sinema filminde olmak ta her genç oyuncu gibi benim içinde harika bir fırsat olur.
Model ŞENEL ,İddialı bir karakterim var oyunculuğa kalıplaşmış kurallar içinde bakma derdim yok yaşım 23 ve üniversite mezunuyum ne istediğimi biliyorum.
Şimdiye kadar üniversite eğitimim İzmir'de olmasından dolayı modelliğe odaklanmıştım ancak okul bitti ve ben rotamı İstanbul olarak belirledim, bunun sebebi de oyunculuğun ve moda dünyasının merkezinde olmak ve hedefime daha emin adımlarla yürümek olacak '' diyerek iddiasını ortaya koydu


Yorum Gönder

0 Yorumlar