ŞEYMA SUBAŞI - FENOMEN

  2 Temmuz 1990 yılında dünyaya gelen Şeyma Subaşı, lise eğitimini moda üzerine almıştır. Bununla beraber üniversite eğitimi için de moda alanında eğitim görmeyi tercih eden Subaşı, İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı bölümünde öğrenim görmüştür. Bu şekilde profesyonel anlamda da moda dünyasına adım atan Subaşı, bazı dönemlerde mankenlik de yapmıştır. Örneğin kimi ünlü tasarımcıların defilelerinde daha henüz çok tecrübesizken bile mankenlik tecrübesi edinmiştir.

Katıldığı Miss Turkey güzellik yarışması ile adını duyuran ve bu şekilde de daha çok göz önüne çıkan Subaşı, moda alanında ilerlemeye devam etmiştir. Güzellik yarışmasında aldığı derece ile de kendisi büyük bir sükse yapmıştır.

Şeyma Subaşı’nın magazin gündemine düştüğü ve adının yavaş yavaş gündem olduğu dönem ise katıldığı bir yarışma ile ilgilidir. 2006 yılında Deniz Akkaya ile Top Model yarışmasında dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı, bu yarışmadaki jüri üyeleri tarafından da beğenilmiş ve takdir görmüştür. Bu şekilde ülke gündemine de girmeyi başaran Subaşı adından hayli söz ettirmiştir.

 

  
 

 

Tags

Yorum Gönder

0 Yorumlar
* Please Don't Spam Here. All the Comments are Reviewed by Admin.